Megosztás
 

 Gale Hawthorne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Annie Cresta
Hello darling, my name is
Annie Cresta
I'm from district 4.

♢ Hozzászólások száma : 19
♢ Regisztráció : 2014. Nov. 16.
♢ Tartózkodási hely : ◔ district 4
♢ Foglalkozás : ◔ fishing

Gale Hawthorne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gale Hawthorne   Gale Hawthorne EmptyHétf. Dec. 15, 2014 4:54 pm

Elfogadva!

Huuuhaa!  Very Happy  Üdvözöllek az oldalon Gale! cheers
Egy nagyon gondosan összeszedett, érdekes karakterlapot olvashattam.  Very Happy  A jellemzést már az elején imádtam. Nem mindennapi, nagyon különleges és szép fogalmazás!  Very Happy
Az életrajzról ugyanezt tudom mondani hozzátéve, hogy izgalmas, átlátható, tömör, de ahol kellett aprólékos volt és egyszerűen imádtam. Bele tudtam élni magam az írásodba, ami nagyon fontos. Átéreztem a történetet, én voltam te.  Smile
Kellemes időtöltést és jó játékot kívánok! Very Happy

foglaló

Vissza az elejére Go down
szöveg szöveg

Gale Hawthorne
Hello darling, my name is
Gale Hawthorne
I'm from district 12.

♢ Hozzászólások száma : 9
♢ Regisztráció : 2014. Dec. 15.
♢ Tartózkodási hely : ♢ 12. district

Gale Hawthorne Empty
TémanyitásTárgy: Gale Hawthorne   Gale Hawthorne EmptyHétf. Dec. 15, 2014 4:20 pm




Gale Hawthorne







Avataralany:


Liam Hemsworth

Származás:


12. körzet

Kor:


19

Lakhely:


12. körzet

Multik:


------------


♢ This is me... ♢

Soha nem tulajdonítottam nagyobb szerepet a külsőségekre, de Katniss szerint már most úgy nézek ki mint egy igazi férfi. Kapok megjegyzéseket szép számmal, szóval a nők bolondulnak utánam. Körülbelül 180-190 centi magas lehetek, zöldes-kék szemeim és feketés barna hajam van. Megmunkált izmokkal rendelkezem, ami szükséges ha az ember a 12. kerületben a családfenntartó szerepét tölti be. Egy nyitott könyv vagyok, amit érzek az látszik rajtam, nem szoktam titkolni sem hogy mit érzek, csak talán éppen nem említem meg minden pillanatban.
Gyűlölöm a Kapitóliumot, még azoknál az embereknél is jobban akik a legrosszabb körzetekben laknak. Egy lehetséges lázadás már az ajtónkon kopogtat aminek én egy szinten örülök, hiszen jobb mint hogy fejet hajtsunk a Kapitóliumnak és azt tenni amit mondanak. Önfeláldozó vagyok azokkal akiket szeretek. Ellentétben a kapitóliummal, könyörtelenségemmel és a gyűlöletemmel kombinálva egy vezető személyiséget hoz ki belőlem, amit talán a közeljövőben kamatoztathatok is.
Fekete fehér gondolkodásmódom van, tehát nekem valami vagy jó, vagy rossz. Középút nagyon ritkán van. Szörnyen idealista vagyok, bevallom... Ha hiszek valamiben akkor a végsőkig képes vagyok érte harcolni. Könnyen fellobban bennem a tűz ha felidegesítenek és ekkor leginkább Katniss tud csak lecsillapítani. Amióta elment arra a hülye viadalra, azóta nem is érdeklem. Egy szinten megértem hogy el kell játszania a szerepét Peetaval de ez engem akkor is szörnyen féltékennyé tesz, és bár reménykedem, az ő oldaláról szinte esélyem sincs már. Egyre jobban látom hogy kötődik ahhoz a gyerekhez. Ohh Katniss....


♢ This is my story... ♢

A viadal után azt hittem minden visszatér a régi kerékvágásba, Katniss és én megint együtt lehetünk mint annak idején. Mikor még a a kapitólium nem választotta kegyetlenül el tőlem, sőt, az egész családjától, csak azért hogy a felsőbb körök jól szórakozzanak, amíg ők bent az életükért harcolnak. A vadászat sem olyan nélküle, legszívesebben már nem is járnék ki az erdőbe, ha nem lenne muszáj. Tudom itt nem én vagyok az akit a legjobban sajnálni kell, hiszen Katt az aki az életét kockáztatta, de mégis úgy érzem hogy én vesztettem többet. Most pedig... most megint el fogják szakítani tőlem, alig hogy visszakaptam. Még esélyem sem volt arra hogy visszaszerezzem. Érzem hogy egyre kezd tőlem elhidegülni és már nem csak a játék miatt van Peeta karjai közt. Látom a szemén... régen rám is ugyanúgy nézett.
A arcomat a kezeimbe temetem, nem sírok, pedig ahhoz lenne most leginkább kedvem. Egy halk neszt hallok magam mögül. Óvatosan fordulok meg, reménykedve hogy nem békeőrök azok. Nagyon sokan lettek mióta kisebb lázongások törtek ki a Fecsegőposzáta jelképpel. Szóval nem szeretném ha megint elkapnának orvvadászatért. Leges legnagyobb szerencsémre csak egy, még tudatlan kis őzgida az. Óvatosan a nyilamért nyúlok és célba veszem a kis jószágot. Milyen rég nem is lőttem őzet? Már nem is emlékszem. Alap helyzetben ha nem kellene biztos nem lőném le szegényt de a családom a tét. Nem szívesen küldeném ágyba őket üres hassal. Így is már pár napja szinte semmit nem ettünk. Felhúzom az íjat szinte pattanásig.
Ez mind a Kapitólium hibája, az egyetlen aki mindezért felelős... az összes férfi, nő és gyerek... mind meglakolnak érte. Ha egyszer fellobban a lázadás tüze, mindannyian hamuvá válnak azért amit eddig tettek és amit ezután még megtehetnek. Elengedem, majd a nyíl átdöfi az őz mindkét első lábát szorosan egymáshoz szegezve őket. Odasietek majd végigsimítok a nyakán és egy újabb nyíllal szíven szúrom, nem akarom hogy tovább szenvedjen. Most már csak azt kell kitalálnom hogy hogy fogom hazavinni, úgy, hogy a békeőrök ne vegyék észre.


♢ Behind the character ♢
♢ Lexi ♢ 19 ♢ 1 éve kb. ♢


Vissza az elejére Go down
szöveg szöveg
 

Gale Hawthorne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gale&Katniss - What about now?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 

a hetvenötödik...

 :: Biographies :: 12. körzet
-