Megosztás
 

 Finnick Odair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Annie Cresta
Hello darling, my name is
Annie Cresta
I'm from district 4.

♢ Hozzászólások száma : 19
♢ Regisztráció : 2014. Nov. 16.
♢ Tartózkodási hely : ◔ district 4
♢ Foglalkozás : ◔ fishing

Finnick Odair Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnick Odair   Finnick Odair EmptyKedd Dec. 16, 2014 6:18 pm

Elfogadva!

Finnick! *------------*
Nem titok, mennyire örülök, hogy megérkeztél és, hogy egy ilyen user alakítja Annie kedvesét. Very Happy A karakterlapodat elolvasva, nem csalódtam, imádom a jellemzés és történet minden sorát, ahogy máskor is. Nekem sikerült teljesen visszaadnom Finnick személyiségét és örülök, hogy beleláthattam egy kicsit a fiatalúr lelkébe. Kicsit szomorú voltam, kicsit meghatódtam, néhány helyen boldog voltam; Csodásan fogalmazol és imádom a leírásaidat, melyekbe teljesen bele tudom élni magam.
Köszönöm, hogy itt vagy, köszönöm az élményt! Jó játékot és kellemes időtöltést az oldalon!
És khm... ugye enyém az első játéka, Mr Odair? Very Happy  Cool

foglaló

Vissza az elejére Go down
szöveg szöveg

Finnick Odair
Hello darling, my name is
Finnick Odair
I'm from district 4.

♢ Kor : 33
♢ Hozzászólások száma : 1
♢ Regisztráció : 2014. Nov. 22.
♢ Tartózkodási hely : ♡ near annie
♢ Foglalkozás : ♡ secrets

Finnick Odair Empty
TémanyitásTárgy: Finnick Odair   Finnick Odair EmptyPént. Dec. 12, 2014 4:16 pm




Finnick Odair







Avataralany:


Sam Claflin

Származás:


Negyedik körzet

Kor:


24

Lakhely:


Negyedik körzet

Multik:


All alone.


♢ This is me... ♢

Nézz rám és mondd el, hogy mégis mit gondolsz. Szőkés barna hullámos fürtök. Nap által lágyan simogatott fényes bőr. Tökéletesen kidolgozott izmok. Ez nem csak az életmódomnak köszönhető vagy annak, hogy egy nyomorult viadal körül forog az egész életünk. Én kijutottam onnan élve, de néha mélyen legbelül azt kívántam bárcsak meghaltam volna az arénában. Hogy miért? Mert nem lettem szabad egyszerűen csak nem kellett aggódnom, hogy kisorsolják a nevem ismét és életre halálra kell küzdenem azért, hogy túlélhessem az egészet. A testem lett az egyetlen érdekes dolog a kapitólium számára. A nők örömük tárgyaként tekintettek rám. Elhalmoztak ajándékokkal, de ez még mit sem könnyített a lelkemen. Nem éreztem ettől többnek magam, mint egy tárgynak. Idővel sikerült meglátom a fényesebb oldalát a dolgoknak. Vannak dolgok, amik többet jelentenek az ajándékoknál. A titkok. Én pedig minden egyes alkalommal egy újabb titokkal távoztam és így már elviselhetőbb lett, amit teszek.
Azonban a külvilág felé soha nem leszek több egy ön-centrikus, beképzelt alaknál. A lelkem érzékenyebb, mint azt bárki gondolná. A játékok mindenkit tönkretesznek a maguk módján. Engem is tönkretettek, de bármennyire is elcseszett az életem megtaláltam benne a fényt. Annie. Egyetlen egy névbe annyi érzelmet tudok belepréselni, hogy más azt hinné ez lehetetlen. Aki nem ismer el sem tudja képzelni rólam, hogy tiszta szívből tudok szeretni valakit és nem csak egyszerűen játszadozom vele. Bár, akiknek nem kellene tudniuk azok pontosan tudják, hogy az egyetlen egy igazi gyenge pontom ez a nőszemély. Érte bármire képes lennék.


♢ This is my story... ♢

Már akkor tudtam, hogy valami elkezdődött, mikor végignéztük a viadal utolsó perceit. Miss Everdeen, ha tudatánál is volt, ha nem de kihívta maga ellen a kapitóliumot és néma lázadást intézett azokkal a flancos bogyókkal. Nem tudom, hogy mennyire végződik jól számunkra a forradalom, ami jelen pillanatban kirobbanóban van, de őszintén remélem, hogy véget vett ennek a vasuralomnak. El akarnak rémiszteni minket a lázadástól azzal, hogy mindig elvisznek egy lányt és egy fiút a körzetekből, hogy életre halálra küzdjenek egymással a többi körzet tagjai ellen. Most pedig pont ez adott erőt. Mert, ha jobban megnézi az ember, ha odafigyel a jelekre észreveszi, hogy Katniss egyáltalán nincs oda még feleannyira sem Peeta-ért, mint a srác érte. Látszik a szemeiben, hogy nem a szerelem vezérelte abban, hogy megmentse. Egyszerűen csak azért tette, mert nem bírt volna tovább úgy élni a tizenkettedik körzetben, ha nem próbálja meg legalább megmenteni. Nem látom, hogy bármiféle érzelem is elhagyná a lelkét, hogy felé sugározza. Semmit nem látok. Lehet, hogy másokat levették a lábukról a színjátékkal, de ha valaki tudja milyen igazán szeretni valakit, akiért bármit megtennél, hát az én vagyok. Annie-ért nincs olyan dolog, amit ne tennék meg és sajnálatos módon ezt a kapitólium is tudja, amit előszeretettel használ ki. De most, ha tényleg kitör egy lázadás, akkor esélyt kaphatunk arra, hogy az életünk megváltozzon. Hiába vagyunk mindketten győztesek Annie-vel, ha lenne közös gyerekünk, akkor őt ugyanúgy kellene félteni attól, hogy kihúzzák ezen a hülye sorsoláson, mintha a levágni való disznókat húznák ki évről-évre egymás után. Egyszerűen visszataszító. Az emberek rettegésben élnek, de a kapitólium nem gondolt arra, hogy egyszer pont ez lesz az, ami erőt ad nekik ahhoz, hogy harcoljanak. A körzetek nem igazán tudnak arról, hogy mi zajlik egy másik körzetben mégis azt hiszem érezni a levegőben a változást, hogy az emberek már nem úgy állnak a dolgokhoz, ahogyan eddig. Figyelnek és várják a megfelelő pillanatot, hogy elindíthassák a lázadást. Annak pedig, ha akarja, ha nem Miss Everdeen lesz az arca. Így is már mindenki rá figyel. Egy szimbólummá vált. Mindenesetre bármi is történjék számomra a legfontosabb az lesz, hogy Annie-t biztonságban tudjam. Nem engedhetem, hogy a kapitólium megkaparintsa őt magának. Gondolatok ezrei cikáznak a fejemben, miközben őrá pillantok és mosoly kúszik az arcomra. Olyan békésen pihen. Egyszerűen nem tudok betelni a látványával és a közelségével. Öljenek meg ezerszer, kínozzanak halálra újra és újra. De hozzá egyetlen egy újjal se érhet senki.


♢ Behind the character ♢
♢ Scar ♢ 19 ♢ 3,5 év ♢


Vissza az elejére Go down
szöveg szöveg
 

Finnick Odair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 

a hetvenötödik...

 :: Biographies :: 4. körzet
-